Zážitek k nezaplacení

Není nad to, když můžete svůj volný čas trávit společně se svojí rodinou nebo blízkými přáteli a zažívat chvíle, na které jen tak nezapomenete. Toto všechno Vám může nabídnout úniková místnost Hradec Králové, ve které se necháte vnést do zábavného děje, plného napětí, logického myšlení akce a spoustu dalších nástrah k řešení.sherlock holmes
Na výběr budete mít z mnoha témat a bude jen na Vás, jaký si vyberete a do jakého děje se budete chtít přenést. Ať už to bude Váš oblíbený film, nebo detektivka, zážitek bude ohromný.Proto neváhejte a oslovte svoje přátelé nebo rodinu a běžte vstříc novému dobrodružství v podobě únikové hry, u které není sportovní nadání všechno, ale ba naopak rozhoduje rozum a logické myšlení.
Jediné co budete potřebovat sebou je 2-5 členný tým, který se nebojí vzít za své a bude společnou prací rozlouskávat nejrůznější hádanky a rébusy. Nezáleží ani na tom, zda jste chytrý, bystrý nebo máte nadání na řešení hádanek, každý si zde zkrátka přijde na své a může přiložit ruku k dílu.
Firma nabízí také firemní akce, rozlučky se svobodou, nebo můžete dát tuto hru jako narozeninový dárek, který určitě potěší vaše přátelé či rodinu. Vše jde dát formou voucheru, u kterého si může daná osoba určit přímo čas, který jí vyhovuje a voucher tak zbytečně nepropadne. Není přece nad to, když poznáte své kolegy trošku jinak než zuzavřené kanceláře. Třeba právě tato hra dokáže semknout vaše pracovníky a dokáže upevnit kompletní kolektiv pracující ve vaší firmě. Vzájemná rivalita se může proměnit ve společnou spolupráci, kterou třeba využijete i v pracovním procesu.sjednocený tým

Nechte se proto unést a zkuste vyzkoušet jiný druh zábavy, který se stále více rozšiřuje na náš trh a láká stéle více lidí. Třeba právě tahle forma zábavy Vás zvedne z pohovky v obýváku a zalíbí se Vám na tolik, že první návštěva nebude určitě tou poslední.