Klimatizace už dávno nejsou jen pro kanceláře

Je vám doma moc velké horko?

Už nemusí. Právě jste našli firmu, která dodává, montuje a servisuje klimatizace. Ty se v několika posledních letech staly součástí bydlení mnoha z nás. Je příjemné si moct zchladit teplotu v interiéru přesně na tolik stupňů, na kolik vám bude příjemné. Stačí stisknout tlačítko ovladače, a ihned ucítíte, jak vzduch v místnosti chladne. Tuto možnost ocení zejména lidé žijící v podkroví, protože právě v podkroví se drží nejvíce horka. Neobvyklé ale nejsou ani klimatizace v přízemních domech, v bytech nebo kancelářích.

kondenzační jednotka

Jedním z nejlepších a nevyhledávanějších výrobců klimatizací je Haier Elmontech.cz. Vyniká dlouhou životností, tichým chodem a najdete u něj hezky zpracovaná tělesa, která se mohou stát i ozdobou vašeho interiéru.

Klimatizaci vám prodáme. Pokud si s výběrem nevíte rady a chcete jít na jistotu, jsme tu samozřejmě pro vás s našimi radami.
Zakoupenou klimatizaci u nás nebo tu namontovanou vám rádi opravíme a budeme pravidelně servisovat. Jedině pravidelným servisem prodloužíte její životnost a docílíte správného chodu.
Zajistíme vám montáž klimatizace. Specializujeme se sice na Prahu a její okolí, ale není pro nás směrodatné, kam budete chtít, abychom přijeli.

klimatizace vnitřní jednotka

Věděli jste, že nejnovější klimatizace Haier můžete spárovat s telefonem? Pokud máte doma wifi a chytrý telefon, který ji podporuje, jednoduše si zařízení spárujete. Ovládli klimatizace pro vás bude ještě snazší. Aplikace pro klimatizaci vás totiž upozorní, kdy je čas vyčistit filtr. Upozorní vás, když se vyskytne v zařízení chyba. Díky integrovanému časovači si jednoduše nastavíte, kdy a na jak dlouho má být klimatizace zapnutá. Aplikace je kompatibilní s iOS, Androidem a hOn od roku 2021.

Jak vidíte, Haier je vysoce inovativní společnost, která drží krok s moderními technologiemi, a snaží si od konkurence udržovat náskok, což se jí daří. Na našem webu najdete katalogy a ceníky, kde se dozvíte všechny potřebné informace. Rozhodněte se správně a vyberte pro svou rodinu příjemný a čistý vzduch.