Výroba a instalace schodiště

Dřevěné schody jsou už letitá klasika, která se dělala kdysi a dělá se i dnes. Toto schodiště je velice oblíbené a jeho vzhled je zkrátka nádherný. V dnešní moderní době jsou navíc technologie, díky kterým si můžete nechat udělat u Vás doma naprostý skvost v podobě schodiště. Každý, kdo přijde k Vám do místnosti a nové schodiště uvidí, tak určitě nebude ani údivem dýchat. Firma fa-havlíček, Vám udělá takové schodiště, že si s toho sednete i vy na prdel.

dřevěné schody

Dřevěné schody se mohou dělat v mnoha podobách a v různých konstrukcích. Mezi ně patří konstrukce páteřové, zadlabané, bez schodnic, či sedlové. Všechny tyto typy mají něco do sebe a bude jen na Vás, jaké si necháte udělat. Vždy však při výběru konstrukce záleží na tom, kolik máte místa v dané místnosti a zda se tam dané konstrukce vleze. Samozřejmostí je, že schodiště může mít různé nátěry a může být z různého dřeva. Ke schodišti Vám firma udělá samozřejmě i zábradlí, které je nedílnou součástí schodiště a nemělo by nikdy chybět.

dřevěné schody

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na fotografie výrobků, které již firma realizovala a můžete si tak udělat obrázek o tom, jaké by se Vám líbilo. Kromě schodišť se firma zabývá i jinými výrobky, jako je obložení stopů a stěn, vchodovými a interiérovými dveřmi, vybavením interiéru a také vybavením restaurací a hotelů. Bát se nemusíte ani toho, že by se něco nepovedlo, protože firma má více jak 30 leté zkušenosti. Navíc působí kromě České republiky i v Evropě a má tak mnoho znalostí. Navíc zaměstnává vlastní tým projektantů a můžete se tak domluvit na podrobnostech, které byste chtěli. Zákazník je u nich vždy na prvním místě a snaží se mu vyhovět, jak to jen jde.

Pokud tedy nemáte schodiště, nebo je ve špatném stavu a potřebuje výměnu, tak neváhejte a oslovte tuto zkušenou firmu.