Italské kožené kabelky

Kabelky

Kabelky, jsou sami o sobě, krásným doplňkem pro Váš outfit. Dá se považovat, za nedílnou součástí naší vizáže. Dnes, si můžeme vybírat z široké škály, toho, co se nám líbí. Především, kabelky dnes nenosí už pouze ženy, ale také muži. A proč taky ne. Kabelka je dobrým pomocníkem, je to náš přenosný úložný prostor. Do kabelky se nám toho může vejít mnoho, ale i málo. Záleží, jaký druh kabelky preferujete. Někdo volí, menší kabelky, které mohou být přes rameno, a končí u naší pánve, kterým se říká crossbody, nebo menší kabelku do ruky. U těch větších, jsou to kabelky přes rameno, které končí někde pod žebry, a nebo také velká kabelka do ruky, která taky skvěle padne. Dokonce, jsou kabelky, které jsou vytvořeny, jako batůžek. Je to kabelka ale zároveň batůžek, takže mžete nosit velmi elegantní batůžek, na zádech.

Béžová kabelka

A teď ta nejvíc kladená otázka. Jakou kabelku si mám vybrat? Záleží jen a jen na vašich preferencích, zda zvolit značkovou, pohodlnou, eko, lehkou, velkou, koženou, plátěnou, nebo jen na příležitost, jako je do práce, do města, na párty, nebo na návštěvu. Spousta žen volí levné italské kožené kabelky Novakabelka.cz. A není žádný důvod, proč tuto kombinaci nezvolit. Kůže se dnes opravdu nosí. Je to velký fenomén, a nepamatuji si, kdy by kůže nebyla v módě. Kůže se hlavně hodí úplně ke všemu. Pokud však nevíte, kterou kabelku si vybrat, kupte si dvě! Itálie, je od pradávna, matkou kabelek, ty nejhezčí kousky, byly vždy jen z Itálie. A cena? U nás najdete poloviční cenu kabelek.

Kabelka červená

Na našem eshopu je nejprodávanější, levná italská kožená kabelka, s názvem Regina Nera, je z černá, z kůže, je do ruky a hodí se na jakoukoliv příležitost. Dalším oblíbeným kouskem je Mea Nera Marrone, krásná, černá kožená kabelka, která se nosí na zádech jako batůžek, máme je skladem i v jiných barvách. Posledním nejoblíbenějším kouskem je, Nicola Rossa, červená sexy kabelka, která se hodí do každé situace, nosí se přes rameno, ale i do ruky, což jistě některá z Vás ocení. Vice se můžete dozvědět na našem eshopu, kde si jistě vyberete podle svého gusta.