Žijte svůj sen

Vlastní bydlení pro některé z nás znamená velkou výzvu. Chcete se jí zhostit? Dokážete si to vůbec představit nebo je to váš velký sen? Stačí si jej splnit!
Obydlí o velikosti 12x 4,2 metrů patří mezi větší stavby. Nejedná se o žádný malý projekt. V tomto typu půdorysu 12 x 4,2m – rozdělení ložnice / šatna budete mít dostatek prostoru.
Celý objekt je postaven na důmyslných základech. Rozdělení je velice příjemné a sympatické.

koupelna

  • Po příchodu je zde malé zádveří. Následuje pokoj v kombinaci s šatnou. Velice praktické a ocení to nejenom ženy, ale také muži. Další je koupelna samozřejmě se sprchovým koutem, umyvadlem a nesmí chybět ani wc. Velkou a důležitou částí je obývací pokoj spojený s kuchyní avšak kuchyně si zachovává své vlastní místo. Je umístěna prakticky v rohu místnosti, takže je částečně oddělená, ale moderně spojená s celkovým prostorem jídelny a obývacího pokoje. Nechybí velká okna a dveře, abychom docílili prosvětlení všech místností.

Tímto způsobem může vypadat i váš budoucí vysněný dům. Je to přesně to pravé? Splňuje to vaše představy? Objekt má na délku samozřejmě 12 metrů, na šířku je to 4,2 metrů. Velice líbivé je v tomto případě rozdělení ložnice a šatny. Originální a jedinečná možnost, jak si oblečení a zbytek věcí uschovat někam, kde to není vidět a kde to budete mít stále při ruce.

  • Nákres vám pomůže s představivostí. Vše vidíte tak, jak by to mohlo vypadat. Obydlí je k tomuto účelu přizpůsobeno. Jedná se o typ Design.

Typ DESIGN

Tento typ domu je určený k celoročnímu i rekreačnímu užívání. Dokonce v něm můžete bydlet natrvalo, čili můžete nechat domeček zkolaudovat a získat číslo popisné. Pak už v něm bydlíte jako v každém jiném klasickém rodinném domě s pevnými základy. Projekty jsou připraveny dle stavebního zákona, takže s tím není do budoucna žádný problém.

hotelový pokokj

  • Velkou výhodou je i možnost dodatečných úprav. Můžeme pozměnit příčky, místnosti, změnit okna, posunout a spoustu dalšího.
  • Celý projekt můžete financovat pomocí hypotečního úvěru nebo přes essox. Velice rádi vám sdělíme další potřebné informace.