Vozíky na přepravky na trhu

Prostě pro každého šikovného skladníka úplně nepostradatelná věc. Pořádný a kvalitní vozík na přepravky. Některé přepravky dokáží být pekelně těžké. A přetahovat se s nimi v rukách, to jen zavání pracovním úrazem. A to určitě nikdo z nás nechce. A je jasné, že je to to poslední na co by váš zaměstnavatel chtěl myslet. A tak je důležitý vozík na přepravky. A jaké jsou vůbec k mání na našem trhu? A jak se vůbec rozlišují? Vozíky na přepravky jsou z různých materiálů. Asi nejvíce se vyrábějí z kovů nebo plastu. A mají také různé rozměry, aby se přizpůsobily různým velikostem přepravek. Takže základní dva rozměry jsou 600×400 mm nebo 400×300. Nejvíce jsou využívány v průmyslu. A samozřejmě také ve skladech. A to například v potravinářství. A to zejména při zpracovávání a uchovávání masa.

vozíky

Také v pekárnách při vývozu a dovozu pečiva. Ale také ve zdravotnictví. Skladuje a přiváží se v nich zdravotnický materiál a zásoby. Některé firmy prodávají nejen vozíky, ale také i přepravky vhodné na přepravu. Většina vozíků má opravdu vysokou nosnost. Některé z nich unesou až 300 kg. Vozík má vždy svoji konstrukci a čtyři kolečka. Ty můžete volit v různých variantách. Kolečka mohou být otočná, otočná s brzdou nebo úplně pevná. Záleží, jaké si zvolíte vy sami. A jaké budou přesně podle vašich představ. Některé vozíky na přepravky jsou opravdoví obři.

přepravky

A mají rozměry například 800×600 mm a jejich nosnost je až neuvěřitelná. A je to až 500 kg. Vozíky na přepravky mají nejčastěji průměr 100 mm. Zaručují stabilitu i když je na cestě nějaký nižší práh nebo nájezd. Na trhu můžete sehnat i vozíky, které nají i šest koleček. Ty mají trochu menší průměr. Ale ty se moc nedoporučují, protože moc nezvládají případné nerovnosti. Vozíky se vyrábějí v různých krásných barvách. Můžete vybírat mezi červenou, žlutou, zelenou, modrou, bílou nebo červenou. Vozíky jsou vyráběny z materiálů jako jsou ABS nebo z nerezu. A kolečka jsou samozřejmě polyuretanová. A všechny vozíky musí mít platné atesty na styk s potravinami. Takže přeju abyste si vybrali svoje vozíky a byli spokojení.