Miminko se už může těšit

V dnešní době je velice jednoduché cestovat, a především bychom měli být vděčni, že je to vůbec možné. Nasedneme do auta a už jenom můžeme zapíchnout prst do mapy. A jde to krásně hladce i s vašimi dětmi. Až je budete mít, zjistíte, že je to otrava být s nimi doma a vymýšlet jim program každý víkend. A budete rádi, když je budete moci vzít ve volných chvílích například do zoologické zahrady. A jde to i s těmi nejmenšími, co se třeba právě narodily.

kocarek s miminkem

Dnešní moderní kočárky splňují velice přísné normy bezpečnosti a existují už nejrůznější druhy autosedaček pro bezpečí dětí všech věků. Kočárky jsou maximálně rozložitelné, takže je jenom naházíte do auta a můžete vyrazit. To tak zjednodušuje život, až tomu není lehké uvěřit. Dříve tyto věci byly nerozložitelné, neforemné, nevešly se nikam, nezatáčely do všech stran, najíždění na obrubníky bylo nepohodlné a tak dále.

tatinek

Před příchodem potomka se můžete vybavit kočárkem dvojkombinace, což znamená, že budete mít kočárek, který se bude skládat z ocelové konstrukce a nahoře se bude měnit korbička za sportovní sedátko. V korbičce bývá miminko zhruba půl roku, než se naučí sedět a začne chtít koukat po okolí, co se kde šustne. Potom krásně korbičku sundáte a umístíte http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-29187-PR-1252153/ na ní sedací sportovní verzi, která se ale samozřejmě dá dát i do polohy lehu, až vám miminko na dlouhé procházce bude chtít spát, pohodlně ho sklopíte. O tom by se našim maminkám před třiceti lety mohlo jenom zdát. Musely se složitě kupovat klasické kočárky a pak zase zvlášť golfky. To jde i dnes také, ale proč si to nezjednodušit a koupit toto nebo rovnou trojkombinaci i se sedačkou do auta, která se také dá dát na ocelovou konstrukci, když zrovna třeba pojedete k doktorovi, abyste miminko nemuseli složitě vyndávat z autosedačky do kočárku a pak zase nazpět. Hrozilo by mu nějaké nebezpečí při složitém vyndávání z auta.