S láskou vyráběné bio sirupy bez chemie a cukru

Máte rádi sladké, ale jste nuceni si hlídat svou váhu? Vyloučili jste bílý jed = bílý cukr = prázdné kalorie ze stravování, ale přesto vás stále honí mlsná? Pak pro vás máme nabídku skvělých přírodních bio bez přidaného cukru 500 ml Eshop.koldokol v „akorátní míře“.

Říkáte si, jak může být sirup sladký, a přitom bez cukru? Ano, může a k tomu přidáváme bonus, že naše ručně a s láskou vyráběné sirupy obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny, a to bez nežádoucích konzervantů, a i bez umělého či bílého cukru! Nabízíme vám k ochutnání a ke spotřebě pouze sirupy v bio kvalitě spolu s produkty ekologického zemědělství.

sirupy bio

Sami nemáme rádi chemii v potravinách, tak proč bychom ji měli nabízet zákazníkům, kterých si vážíme? Záleží vám na vás i na zdraví vašich blízkých, stejně tak i na naší čisté přírodě, která je mocná a uzdravující. Jen si ji nesmíme nechat kazit produkty, které nejsou právě ekologické.

Ale abychom byli konkrétnější, zkuste ochutnat například naše sirupy neotřelé chuti, jakým může pro vás být BioSirup Arónie. Tyto temně modré až fialové bobule nejsou až tak známé a trochu mohou připomínat borůvky jen s tím rozdílem, že plody netrháme u země, ale na keři. Představte si tu věc, že i ptáčci vědí, co je dobré a zdravé a leckdy ze zahradních keřů sklidí tyto plody dříve, než domácí pán. To je pak křiku!

bílý cukr

Arónie totiž obsahuje ohromné množství vitamínu C se spoustou antioxidantů! Můžete ho použít k běžnému pití, kdy určité množství – dle vaší chuti – zředíte pramenitou nebo kohoutkovou vodou, takže sobě i svým dětem „vyrobíte“ přírodní čerstvou limonádu se svěží úžasnou chutí. Anebo sirup děti milují na horkých lívancích. Stejně tak jím můžete ochutit i ranní snídaňový čaj, jen si dovolíme upozornit, že slazení je doporučováno do vlažného čaje. V horkém čaji byste se totiž nevědomky zbavovali cenných vlastností BioSirupu v bio kvalitě.