Kardigany do práce, pro volný čas i do nepohody

Co si přehodit na podzim na tričko? V tomto ohledu vám nejlepší službu prokáže modrý kardigan Mlada-moda.

Modrá barva je velice krásná a dokáže upoutat pozornost, ne však natolik, aby zastínila tričko, které pod svetrem máte. Právě tento druh přehozu je oblíbený nejenom na podzim nebo také v zimě, kdy chceme mít na sobě už raději něco teplejšího, ale využijete ho klidně i v létě, za chladnějšího rána při vycházce s pejskem, stačí si ho přehodit přes sebe a vyjít na ulici, do parku nebo kolem domu, nebo v chladnějším večeru na jaře, v létě, na podzim kdy sedíte venku v pergole s přáteli, rázem se zešeří a vy byste si v tu chvíli klidně raději přehodili něco přes sebe.

Nejčastěji ho však využijete v práci, na návštěvě nebo doma při sezení u televize. V případě zaměstnání ho můžete skloubit s elegantními kalhotami, ale také s „džínami“, takže vytvoříte pokaždé originální „look“.

ženy smích

Krásná barva a ještě krásnější motivy. Pletené se hodí do práce, kdy si chceme něco přes sebe přehodit, ať už se ráno chystáme teprve jít do zaměstnání nebo naopak chceme v zimě raději něco teplejšího do kanceláře, kde máme častěji více chladno, než bychom si přáli.

„Mikinové“ provedení se hodí přesně na doma. Vyjdete s ním na ulici, před dům, sednete si v parku, vyrazíte na procházku nebo se v něm jen tak válíte doma u televize.

Královsky modrá je navíc perfektně výraznou barvičkou, která sama o sobě upoutá pozornost, takže vám v práci nebo i ve škole bude každá kamarádka či kolegyně závidět.

žena a muže

Vybírat si přitom můžete z nesčetně různých druhů, dlouhých nebo i kratších, s kapucí nebo bez kapuce, teplákové nebo naopak šité ve formě svetříku, úplety jsou velice oblíbené, s bílým tričkem to jistě bude „topka“ ve vašem šatníku, ke které se kdykoliv budete rádi vracet. Pořádně se do něj můžeme zachumlat, proto jsou tyto svetry a právě přehozové typy vhodné i do nepohody, nebo když ženy cítí trochu nepohodlí. Zachumlejte se do měkoučké látky, která vás obejme a bude krásně hřát. Není nic lepšího, než se cítit dobře a příjemně a navíc k tomu všemu ještě hezky vypadat, co říkáte? Právě modrý kardigan to všechno zvládne na jedničku a vy budete vypadat stále naprosto skvěle.