Péče o kožený materiál


Kůže je velmi příjemný přírodní materiál, a proto se i ní musíme patřičné starat, aby nám vydržela. S čištěním nám velmi pomůže kvalitní látka Poppers.

Péče o kožený materiál

Speciální přípravky

Kůže je dražší materiál, ale ta přírodní má opravdu své kouzlo, a proto jejím nákupem neuděláte rozhodně chybu. Vzhledem k tomu, že je to přírodní materiál, přičemž každý kus je naprostý originál. Také si musíme dávat pozor na to o jaký typ kůže se jedná a také jaký typ úpravy má. Základem je správné používání a ošetření, protože to může skutečně výrazně životnost materiálu prodloužit. Třeba u kabelek a podobných produktů bychom rozhodně neměli nosit velkou zátěž, protože velká hmotnost by mohla materiál roztáhnout, což by mohlo zůstat na trvalo.

povrch kůže

Zároveň bychom měli dávat pozor na poškození a také rozhodně promočení. Jestliže k němu dojde, tak nechte produkt uschnout přírodní cestou, kdy nesmí třeba na radiátor. Potom je dobré produkt ošetřit včelím voskem, což je osvědčený produkt, kterým rozhodně nic nepokazíme. Požívají ho i odborníci, a proto je rozhodně lepší, než nějaké neznáme levné přípravky.

Čištění s Poppers

Tekutiny a kůže nejdou moc dohromady, protože bohužel tento přírodní materiál je dost savý. Když se nám něco třeba vylije v kabelce či na gauč, tak se právě tekutina vsaje do materiálu, a to vše je někdy doprovázeno zápachem. Kůži nemůžeme čistit jen tak běžnými prostředky, protože zejména ty agresivnější by ji mohli nenávratně poškodit, čemuž musíme zabránit. Skutečně není tak lehké vybrat správný materiál, ovšem Poppers slouží skvěle.

hnědá kůže

Jedná se o velmi učiněné čistidlo, jenž dostane špínu a také zápach snadno ze spousty povrchů. Používaná se také ve velkém v průmyslu, což jen potvrzuje její skvělé schopnosti a vlastnosti. U nás se prodávají levné produkty, což jsou mnohdy různé náhražky, což rozhodně není ono. Poppers cena originálního výroku je vzhledem k jeho poctivému složení velmi příznivá. Lahvičku je dobré uchovávat v lednici a před použitím jí vytáhnout ven, aby byla v pokojové teplotě. Potom ji zase můžeme schovat do lednice, aby si zachovala své vlastnosti.