Oblíbená čísla

Víte, co jsou to zlatá čísla? Myslím, že každý má svá zlatá čísla, kterým věří. Já sama mám taky svá zlatá čísla a jsem s nimi docela spokojená. Občas mi vážně nějaké to malé štěstí přinesly. nevím, jestli to byl osud nebo náhoda, ale stalo se a já byla ráda. A není to jenom tak, že byste věřili slepě nějakým číslům. Tak to vůbec není. Já sama jsem si jednou říkala, proč mají lidé vůbec nějaké oblíbená čísla, a to včetně mě. Proč jsme si vybrala svoje zlatá čísla? A tak jsem potom začala pátrat. Lidé si vybírají oblíbená čistá především třeba kvůli narození. Anebo kvůli nějakému kouzelnému datu. Může to být jak jejich vlastní narození a taky třeba narození jejich dítěte anebo vnoučete. Anebo taky to může být datum úmrtí někoho milovaného v rodině.

I datumy narození dětí přinesou štěstí.

Opravdu inspiraci se meze nekladou. Ovšem toto nejsou pouze jediná zlatá čísla, které člověk může mít, které si může vymyslet, protože taky můžou být ta čísla úplně náhodná, o kterých člověk ani neví, že je vymyslel. A tak například si může sázet nějaké sázenky, aby vyhrál nějaké peníze. Já tomu říkám sázenkové štěstí. Čísla jsou pro mě třeba ty, když si vsadím na sázenku a vyhraji třeba dvacet nebo třicet tisíc korun. Tohle už jsou podle mě zlatá čísla, která vyhrávají. A vy máte také svá oblíbená čísla, které pravidelně a moc rádi sázíte?

Máte svá oblíbená zlatá čísla?

Myslím, že já určitě nejsem jediná, kdo má rád sázení. Myslím, že je nás více. Například moje babička sází svá zlatá čísla už asi padesát nebo šedesát let. A poštěstilo se jí pouze jednou, kdy vyhrál opravdu velký finanční obnos. Celá rodina byla velmi ráda, a tak se pak taky pustila od sázení. A já se tomu nedivím. A vy taky sázíte na svá čísla nebo to necháváte osudu a dáváte jen náhodné tipy? Nebo nesázíte vůbec? Nebo co pro váš vůbec zlatá čísla Vipcisla.cz znamenají nebo jsou pro vás důležité. O tomto tématu by sedalo psát opravdu hodně.