Druhé zaměstnání není třeba

Když získáte nemovitost, kterou vám odkázali vaši rodiče, nebo dokonce prarodiče, je to zpočátku důvod k oslavě. Již dlouho toužíte po tom, abyste se mohli přestěhovat z rušného sídliště na okraj města a abyste mohli dětem dopřát radost z pohybu na zahrádce. Vaše radost však velmi rychle vyprchá. A to přesně ve chvíli, kdy zjistíte, jak nákladná bude rekonstrukce. Bez půjčky se neobejdete.

kancelářská kalkulačka

· Špatný odhad nákladů
Při rekonstrukci se jen velmi zřídka podaří dodržet předem stanovený rozpočet. Představa o celkové výši nákladů, které budou na rekonstrukci potřeba, je velmi vzdálená reálné situaci. Jak budete v takové chvíli postupovat? Nemáte jinou možnost, než si vzít další a další půjčku. Najednou je splátek tolik, že je pro vás velmi obtížné, najít cestu ven. Snižovat rodinné výdaje na minimum už jste zkoušeli několikrát a pár dalších ušetřených stokorun, vám z náročné finanční situace nepomůže.

· Refinancování je cestou
Už jste se jistě i vy doslechli, že stávající úvěry je možné refinancovat. I my vám takovou možnost nabízíme. S moderním finančním produktem https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/, který je velmi flexibilní, zvládnete svou finanční situaci i vy.

kuličkové pero

· Americká hypotéka se představuje
Americká hypotéka má na současném trhu celou řadu konkurentů. Proto je nutné, aby nabízela svým klientům i něco navíc. Kromě velmi nízké úrokové sazby a příznivé výše celkových nákladů se můžete těšit i na ostatní výhody. Například možnost nastavení dlouhé doby splácení. V případě třicetileté splatnosti vás výše měsíční splátky nemůže nepříjemně zaskočit a nebude představovat žádnou zátěž vašeho měsíčního rozpočtu.

· Co musím udělat pro získání hypotéky
Nejrychlejší cestou k úvěru je vyplnění kontaktního formuláře na stránkách. Finanční poradce vás ochotně provede celým procesem získání půjčky.