Nebankovní hypotéka a její pravidla

Sháníte půjčku? Díváte se po různých možnostech? Nevíte, kterou vybrat? Nebo máte konkrétní podmínky?

Potřeba financí roste s naší potřebou bydlení, majetku a života. Potřebujeme někde bydlet, takže v prvé řadě zajišťujeme bydlení, koupi domu, bytu, pozemku na stavbu domu. Následuje mnohdy rodina. Uživit několikačlennou domácnost není jen tak jednoduché a mnohdy nám nezbývá ani na drobné nedostatky, jako je porouchaný spotřebič, na který si chceme půjčit a podobně. Dalším kamenem úrazu bývají dluhy. Jednou se do nich dostanete a už je velice těžké se z nich vymanit. Nejhorší je, když přijdou exekuce. Ale i v takových případech ještě nemusí být vše ztraceno.

Kdokoliv může žádat o nebankovní hypotéky. Je zde nějaká podmínka? Ano ta nejzákladnější, která napadne každého, že musíte mít nad 18 let věku.

žena za notebookem

Do nebankovních hypoték se řadí například i běžné spotřebitelské úvěry, u kterých nechcete, aby se někdo díval do registrů. Tedy ty, kde je tolerance registrů a nevadí záznamy.

Další z řad podobných úvěrů je také typ půjčky, kdy nechceme prokazovat příjmy. Většinou je hledáme jako úvěry bez prokazování příjmů nebo úvěry bez dokazování příjmů. I tyto spadají to kategorie nebankovních hypoték. V mnohých případech bychom totiž nejraději žádné příjmy neprokazovali. Ty však uvést musíme, ale celé vyřízení je snadné. Nemusíte se obávat ani v případě, že jste byli v bance a tam Vám řekli, že na podobnou půjčku nedosáhnete. Jistě se dá něco dělat. U nás musíte sice uvést základní příjmy, ale vždy se dá něco dělat i v případě, že máte nízké příjmy nebo jste na podpoře. Rozpočítáme to tak, aby Vám to vycházelo a mohli jste půjčku získat. Jistě i pro Vás v takovýchto těžších případech najdeme řešení.

pár spolu

Nebankovní hypotéky je obecnější název, ale zaštiťují právě i všechny tyto možnosti. Stačí se ozvat a poptat se na možnost poskytnutí úvěru.

Získáte až 70% z odhadu nemovitosti, dobu splácení až 30 let a nízkou úrokovou sazbu.