Když tělo volá SOS

Dnešní doba je velice hektická. A zvláště na ženy je mnohdy nakládáno tolik, že to nemohou ani unést. Dnešní žena by měla zvládnout domácnost, děti, zaměstnání a kariéru, a ještě k tomu být krásná a stále svěží. To zkrátka nejde. Alespoň to nejde donekonečna. Přijde chvíle, kdy Vaše tělo řekne DOST. Budete zkrátka přetažená.
·        Je potřeba dojít až k těmto koncům?
–         Rozhodně ne.
žena s kávou

Varovným signálem mohou být potíže se spánkem, špatnými sny nebo podrážděností přes den. Právě máte nejvyšší čas s tím něco udělat. Jestliže Vám nevadí saunování (například ze zdravotních důvodů), zkuste pravidelnou návštěvu tohoto zařízení. Sauna Vám prokrví organismus, hydratuje pokožku a odstraní z ní nežádoucí toxiny. Krom toho budete chráněna proti různým onemocněním. Ideální teplota je u klasické sauny devadesát stupňů celsia a deset až patnáct minut pobytu.

Vždy se najde řešení

Pokud Vám sauna nevyhovuje, a přesto potřebujete okamžitou pomoc, můžete vyzkoušet relaxační hudbu.
·        Nastavte si denní program tak, aby Vám vyšla půlhodinka denně a ztraťte se pro celý okolní svět.
·        Zařiďte, aby Vás nikdo nerušil, ulehněte na pohodlné lůžko a nechte se unášet na vlnách hudby.
·        Dosáhnete tím hlubokého uvolnění, vnitřního klidu a pocitu dokonalé harmonie.
·        Půl hodinky můžete být jen sama se sebou a rozjímat.
·        Až vstanete, budete se cítit jako po celonočním spánku.
masáž zad
Pokud doplníte některou z uvedených terapií ještě masáží, budete mít vyhráno. Je dobré jít na masáž uvolněná a uklidněná, protože pak na nás doteky i vůně působí mnohem intenzivněji. Jedete na rezervu už delší čas a obáváte se, že Vám takové chvilky už nejsou nic platné? Spojte je na týden dohromady a vyrazte do lázní. Není přeci nutné, abyste své okolí rozmazlovala jen Vy. Teď je řada na Vás. Na nic nečekejte a začnete balit, protože TEĎ JE TA NEJVHODNĚJŠÍ CHVÍLE. A je úplně jedno, jestli je právě leden nebo květen.